Rolety Gdańsk - mma-poznan.pl

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex to sieć sklepów z bogatym asortymentem do aranżacji okien. Sklepy stacjonarne znajdują się w Gdańsku oraz Pruszczu. Dlatego oferta jest znana pod nazwą rolety Gdańsk.


Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex ma wieloletnie doświadczenie w branży dekoracyjnej. Firma ma w swoim portfolio ponad 9000 dostępnych materiałów oraz prawie 2000 skończonych realizacji. Duży asortyment umożliwia swobodę wyboru podczas aranżacji okna oraz jest zapewnieniem wysokiej jakości. Firma współpracuje wyłącznie z uznanymi na rynku partnerami takimi jak Velux lub Fakro.


Szeroka oferta obejmuje rolety materiałowe, żaluzje fasadowe, markizy, żaluzje drewniane, rolety zewnętrzne, firany i zasłony, żaluzje aluminiowe, refleksole, rolety rzymskie, moskitiery, rolety dachowe, vertikale, rolety dzień i noc oraz plisy okienne. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy jest w stanie dopasować sposób aranżacji okna do swoich preferencji. Dopełnieniem oferty jest fachowa usługa. Doświadczeni i przeszkoleni fachowcy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i pomysłami na aranżację okna. Warto odnotować, że pomiar okien, doradztwo i wycena to zadania, które są wykonywane przed podjęciem decyzji o zakupie całkowicie bezpłatnie.

Centrum Żaluzji i Rolet Rolltex
ul. Złota Karczma 26
80-298 Gdańsk
Tel: 508161016
www: https://rolety-rolltex.pl/