Rolety Wejherowo - mma-poznan.pl

KONKOL Okna i Drzwi

Konkol OKNA & DRZWI - konkolokna.pl, to firma, która specjalizuje się w sprzedaży drzwi i okien. Poza tym w ofercie firmy jest parapety, rolety oraz bramy. Działalność firmy skupia się na województwie pomorskim a w szczególności na Wejherowie i okolicach, dlatego firma jest znana pod hasłem rolety Wejherowo.


Oferta ma charakter kompleksowy dzięki czemu klienci mogą liczyć na doradztwo oraz montaż. Klienci cenią sobie jakość sprzedawanych produktów, która jest zapewniona przez starannie wybranych topowych producentów. Zasada ta tyczy się każdego produktu z oferty: drzwi, okien, parapetów, rolet oraz bram.


Oferowane są rolety Aluprof. Jest to producent rolet zewnętrznych o właściwościach zabezpieczających, wygłuszających oraz ocieplających. Co istotne, nie ingerują w konstrukcje okna i nadproża.


Przedstawiciele firmy zdają sobie sprawę, że zakup stolarki lub rolet bardzo często jest poważnym obciążeniem dla budżetu domowego, dlatego tez doradcy Konkol OKNA & DRZWI z dużą starannością dobierają produkty i pasujące do nich rozwiązania techniczne tak aby zakup służył niezawodnie przez długie lata. Na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest zadowolenie klienta. Proces zamówienia rozpoczyna się od wyboru wymarzonego produktu. Następnie wykonywany jest bezpłatny pomiar wraz z wyceną. Po akceptacji warunków umawiany zostaje termin na wykonanie montażu.


KONKOL Okna i Drzwi
ul. Staromłyńska 6
84-200 Wejherowo
Tel: 607381977
www: http://www.konkolokna.pl/