Centrum Ogrodnicze - mma-poznan.pl

Centrum Ogrodnicze Garden Life

Garden Life jest nowoczesnym sklep ogrodniczym, które zaopatruje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa w szeroko pojęty asortyment ogrodniczy. Klientami są działkowcy, właściciele przydomowych ogródków oraz gospodarstwa rolne i profesjonalne sadownictwa. Sklep ogrodniczy znajduje się w Kiełpinie niedaleko Kartuz, dzięki czemu z oferty chętnie korzystają mieszkańcy trójmiasta, Kartuz oraz okolic.


Oferta centrum ogrodniczego jest wyjątkowo szeroka. Można rzec, że znajdziemy w niej wszystko co potrzebne do ogrodu. Między innymi drzewa i krzewy owocowe, cebulki kwiatowe oraz nasiona, narzędzia ogrodnicze, nawozy oraz środki ochrony roślin, doniczki, przedmioty dekoracyjne oraz szeroko pojęty asortyment rolniczy.


Centrum ogrodnicze Garden Life to nie tylko szeroki asortyment i konkurencyjne ceny, ale także młody chętny do pomocy zespół, który zawsze służy pomocą. Dzięki temu, że sprzedawcy pracujący w Garden Life to także praktycy, klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo.


Już niebawem klienci Garden Life będą mogli skorzystać z zakupów online za pośrednictwem dedykowanego sklepu internetowego.