Business coaching - mma-poznan.pl

Life and Business Coaching Monika Błendowska

Monika Blendowska prowadząca mbcoaching to profesjonalistka specjalizująca się w udzielaniu wsparcia w zakresie szeroko rozumianego rozwoju. Innymi słowy oferowany jest profesjonalny business coaching, który co ważne – może być ukierunkowany na życie zawodowe lub osobiste. Tym samym oferta jest skierowana zarówno do dużych firm, przedsiębiorców, menedżerów jak i do osób prywatnych.


Prawidłowo poprowadzone szkolenie prowadzi do zmian i buduje pewność siebie. Coach pomaga w naprowadzeniu swojego podopiecznego w odpowiednim kierunku. Dzięki sprawnie przeprowadzonemu coachingowi możliwe jest wydobycie drzemiącego potencjału, który niekoniecznie jest efektywnie wykorzystywany.


Oferta jest tak skonstruowana, aby odpowiadała różnym potrzebom. W szerokiej ofercie znajdziemy między innymi coaching indywidualny, terapię IFS, team coaching (wykonywany w grupie) oraz warsztaty rozwoju osobistego. Przed przystąpieniem do spotkania bardzo ważne jest omówienie potrzeb i celów. Dzięki temu spotkanie coachingowe może być lepiej dopasowane i tym samym bardziej efektywne.