Ekspert kredytowy - mma-poznan.pl

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy

Głównym obszarem działalności Centrum Finansów Pama jest szeroko pojęte doradztwo finansowe. Działalność firmy obejmuje województwo pomorskie. W szczególności Kartuzy i okolice Gdańska. Osoby decydujące się na pomoc specjalistów CF Pama mogą liczyć na nieodpłatne i co ważne niezależne doradztwo podczas wyboru produktów finansowych (w szczególności kredytów, pożyczek oraz ubezpieczeń).


Centrum Finansów Pama to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy specjalizują się w obszarze finansów osobistych oraz finansów firmowych. Z usług doradczych korzystają zarówno osoby fizyczne jak i firmy z sektora MŚP. W zespole CF Pama jest między innymi ekspert kredytowy, ekspert ubezpieczeniowy oraz szereg innych profesjonalistów specjalizujących się w wybranych wąskich dziedzinach odpowiadających produktom bankowym.


Produkty finansowe jakie zazwyczaj są pod lupą doradców z Centrum Finansów Pama to między innymi kredyty hipoteczne, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia zdrowotne, kredyty gotówkowe dla firm, kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, ubezpieczenia dla cudzoziemców, NNW grupowe, OC działalności oraz wiele innych.


Duże rozeznanie w świecie produktów finansowych pozwala specjalistom z Centrum Finansów Pama wybrać produkty, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów. Często pomoc jest znacznie szersza niż samo doradztwo. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie ubiegania się o kredyt, ubezpieczenie lub inny produkt finansowy. Najważniejszy jest klient i jego zadowolenie.

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy
ul. Rynek 4
83-300 Kartuzy
Tel: 587367666
www: https://www.cfpama.pl/